Ochrona powietrza

Dofinansowanie do wymiany pieców

W dniu 04.09.2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie przy współpracy z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął cykl spotkań w gminach, dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”

http://www.wfosigw.pl/strona-glowna/aktualnosci/20963

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo kontynuuje działania, zmierzające do poprawy jakości powietrza w Polsce i rozpoczyna program, w ramach którego osoby zainteresowane zamianą dotychczasowego źródła ciepła na ekologiczne ogrzewanie gazowe mogą uzyskać dofinansowanie.

Więcej informacji na stronie: http://pgnig.pl/aktualnosci/-/news-list/id/wymien-w-domu-piec-na-gazowy-dostaniesz-dofinansowanie-nawet-do-3000-zl/newsGroupId/10184

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 9 kwietnia 2018
Dokument wytworzony przez: Referat Gospodarki Gminnej i Ochrony Środowiska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 lipca 2019 21:26
Dokument wprowadzony do BIP przez: Sławomir Janicki
Ilość wyświetleń: 91
21 lipca 2019 21:33 (Sławomir Janicki) - Dodanie załącznika [zaproszenie_na_spotkanie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 lipca 2019 21:33 (Sławomir Janicki) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 lipca 2019 21:26 (Sławomir Janicki) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Radziejowice dostępna w cyberprzestrzeni" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany