Aktualności

Informacja dotycząca awarii oświetlenia na rondzie drogi wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Radziejowice

       Urząd Gminy w Radziejowicach informuje, że awarię oświetlenia na rondzie drogi wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Radziejowice  zgłosiliśmy Inwestorowi  „ Przebudowy drogi krajowej nr 8 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku granica województwa mazowieckiego /łódzkiego-Radziejowice” - GDDKiA.                

W związku z tym, iż w/w inwestycja pozostaje jeszcze na gwarancji Inwestor przekazał sprawę Wykonawcy, który musi podjąć stosowne działania.  Z ustaleń  wynika, że przyczyną  braku oświetlenia jest  poważne uszkodzenie przewodów energetycznych umieszczonych pod masztem na rondzie. Gmina Radziejowice zdając sobie sprawę z dużego  zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, kilkakrotnie zwracała się o podjęcie pilnych działań związanych z usunięciem w/w awarii. Z ostatnich  informacji jakie otrzymaliśmy, Inwestor zobowiązał Wykonawcę do usunięcia awarii do dnia 08.12.2017 roku

 Gmina w dalszym ciągu będzie sprawę monitować, uznając ją za bardzo ważną. 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 08 grudnia 2017 11:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Jarosław Sumiński
Ilość wyświetleń: 311
11 grudnia 2017 09:16 (Jarosław Sumiński) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 grudnia 2017 11:44 (Jarosław Sumiński) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Radziejowice dostępna w cyberprzestrzeni" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany