Rada Gminy Kadencja 2018 - 2023

Wybierz kadencję

Godziny przyjęć:

Przewodniczący Rady Gminy Radziejowice przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w piątki od godz. 9.00 do godz. 12.00.

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Radziejowice przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w piątki od godz. 9.00 do godz. 12.00.

Adresy e-mail:

Imię i nazwisko e-mail
Barbara Michałowska b.michalowska@radziejowice.pl
Beata Trzaskowska b.trzaskowska@radziejowice.pl
Bogdan Kowalski b.kowalski@radziejowice.pl
Ewa Stępień e.stepien@radziejowice.pl
Grażyna Górka g.gorka@radziejowice.pl
Jacek Krawczyński j.krawczynski@radziejowice.pl
Jakub Borowiec j.borowiec@radziejowice.pl
Jolanta Leczkowska j.leczkowska@radziejowice.pl
Marcin Mrówczyński m.mrowczynski@radziejowice.pl
Marcin Soból m_sobol@radziejowice.pl
Marek Leja m.leja@radziejowice.pl
Mieczysław Bielak m.bielak@radziejowice.pl
Paweł Majchrzak p.majchrzak@radziejowice.pl
Radosław Kuziemski r.kuziemski@radziejowice.pl
Zdzisław Madejczyk z.madejczyk@radziejowice.pl

Skład

Komisje

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 16 lutego 2016 18:34
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 11861
27 lutego 2019 08:09 Jarosław Sumiński - Dodanie nowej informacji.
18 stycznia 2019 09:48 Małgorzata Strzemieczna - Aktualizacja informacji.
13 grudnia 2018 13:15 Małgorzata Strzemieczna - Aktualizacja danych komisji: Komisja Oświaty , Kultury , Zdrowia i Opieki Społecznej, Porządku Publicznego.
logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Radziejowice dostępna w cyberprzestrzeni" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany